חיפוי קירות ירוקים למשרדים

חיפוי קירות ירוקים למשרדים- חברת גרין גקו

חיפוי קירות במשרדים היא פרקטיקה חדשנית ומאתגרת בעולם העיצוב, בשנים האחרונות ניתן לזהות מגמה מואצת במגזר העסקי שמביאה פתרון חיפוי מיוחד ויוצא דופן, הנקרא חיפוי קירות ירוקים למשרדים. מה זה בדיוק אומר ואיך עושים את זה? על כך בשורות הבאות.

 

מה זה קירות ירוקים?

שיטת הקירות הירוקים פותחה באירופה ועשתה עליה לישראל לפני שנים אחדות, כאן בארץ היא שודרגה ע"י מומחים בתחום והופכת לפופולרית יותר ויותר. הקיר הירוק הוא קיר רגיל, פנים או חוץ, שאותו  אנו מכסים עם צמחייה ירוקה. אפשר להתייחס לקיר כזה כאל גינה אנכית המחפה את הקיר, בצמחייה רעננה וחיוניות שמכניסה את הטבע אל לב המרחב הבנוי והאורבני בתוכו אנו עובדים. קיר ירוק למשרד או למרחבי פנים הוא קיר שמבוסס על פלטפורמת שתילה עם מצע ייחודי ומנגנוני השקיה וניקוז פנימיים, המאפשרים את המראה האנכי, ה"תלוי" על גבי הקיר. כחלק מהתפיסה האקולוגית שלנו שיטת ההשקיה הייחודית גם חוסכת מים, ומהווה בחלק מהמקרים גם בידוד אקוסטי איכותי.

עד כמה זה שכיח?

חיפוי קירות ירוקים למשרדים היא פרקטיקה חדשה יחסית, וכיום ניתן למצוא אותה בעיקר במשרדים של חברות גדולות, מגדלי יוקרה וגם בתחום המלונאות.  באמצעות הקירות הירוקים אותם חברות מעבירות מסרים לעובדים שלהם וללקוחותיהם, מסרים של איכות סביבה, אסתטיקה, קיימות, יצירתיות, אקולוגיות ועוד.

למעשה, חיפוי קירות ירוקים למשרדים משדר את אחד הערכים החשובים ביותר בעולם העסקי המודרני, הלוא הוא ערך החדשנות. קיר ירוק מעניק לכם רגע של טבע בתוך מרחב בנוי וסינטטי ומעניק לכם גם תדמית של חדשנות, פריצת דרך, תעוזה ואומץ מחשבתי, שהינם אבני היסוד לכל חברה וארגון, מול העובדים והן מול הלקוחות והשותפים לדרך.

חברת 'גרין גקו'- כל הזכויות שמורות

חברת 'גרין גקו' היא המומחית מס' 1 בישראל בתכנון, עיצוב, בנייה ואחזקה של קירות ירוקים ובכלל זה מבצעת החברה פרויקטים של חיפוי קירות ירוקים למשרדים. באפשרותנו להתאים קירות ירוקים לכל קיר, בכל גובה, כל שטח ובכל מרחב עיצובי.

בנוסף לעבודה במגזר העסקי, החברה פעילה בשוק הפרטי ומבצעת, בכל שנה, עשרות עבודות הקמה של קירות ירוקים בשיטה הידרופונית בבתים פרטיים ובווילות גדולות. ניתן לראות חלק מהעבודות שביצענו בדף המתאים באתר.

לקבלת פרטים נוספים על האפשרויות המוצעות על ידינו, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים של החברה בטלפון 050-7933135.