עיצוב קיר ירוק לעסקים

עיצוב קיר ירוק לעסקים הוא טרנד מוביל שניתן לראות באירופה, בארה"ב, באוסטרליה ובמקומות רבים אחרים. מדובר בקירות יפהפיים המעניקים למרחב הפנימי או החיצוני של העסק מגע טבעי, ירוק ויפהפה, כאשר תכנון נכון שלו יוצר תרומה משמעותית לאווירה במקום.

מדוע לעצב קיר ירוק לעסק

יש לא מעט סיבות שבגללם עסקים ממגזרים שונים בוחרים לעצב ולהתקין קיר ירוק. בראש ובראשונה, הגינות האנכיות באות במקומם של קירות אפורים ומשעממים, ומקנות למרחב בו שוהים לקוחות ועובדים אווירה נעימה, רגועה וגם שמחה וצבעונית יותר. כידוע, האווירה במקום משפיעה באופן מהותי על ההרגשה האישית, על שביעות הרצון של העובדים ותפוקתם, וכן על התרשמות הלקוחות. אכן, אחת הסיבות לשילוב קירות ירוקים בעסקים קשורה גם (לא רק..) ליצירת תדמית של עסק בעל תפיסה מתקדמת, אקולוגית וטבעית המודעת לאיכות הסביבה. בנוסף לכך, אחד היתרונות הבולטים של קירות ירוקים לעסקים הוא שכמעט לא צריך לטפל בהם או להתעסק איתם, כך שאין צורך להקצות שעות מיוחדות מהעבודה השוטפת למענם. יתר על כן, ידוע שקיר ירוק תורם לסינון של רעשים במבנה וליצירת סביבה עבודה שקטה יותר, וכל זאת ללא עלויות גבוהות על השקיה שכן שיטת הגידול המיוחדת הינה חסכונית ביותר במים.

היבטים בעיצוב קירות ירוקים לעסקים

מטבע הדברים, לכל עסק יש לעצב קיר ירוק שונה במאפייניו. כך לדוגמא, ייתכן שחברת הייטק צעירה ודינאמית תרצה קיר גדול ובדגש נרחב על מגוון הצבעים, לעומת משרד אדריכלים שיעדיף קיר אלגנטי בקווים צנועים יותר. כמו כן, ישנם עסקים המעוניינים לכסות עם גינה ירוקה קירות חיצוניים הפונים לחצר או לרחוב, אחרים יעדיפו להציב קיר ירוק בלובי, בחלל עבודה גדול וכן הלאה. בכל אחד מהמקומות האלו יש תנאי תאורה שונים המשפיעים על הצמחים המתאימים, ובכל מרחב גם רוצים ליצור אווירה שונה הקובעת את גוון ופריחת הצמחים שייבחרו. מעבר לכך, כל עסק יכול להקדיש תקציב מסוים לקיר הירוק אשר ישפיע גם הוא על האפשרויות.

אנו מזמינים אתכם להסתייע בניסיון העשיר ובמומחיות שלנו בעיצוב קירות ירוקים לעסקים, ונשמח לענות על כל שאלה בנושא. לפרטים נוספים, לקבלת הכוונה מקצועית ולקביעת פגישה, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו אלינו בטלפון 050-7933135.